Služby

Svět


Světadíly ve fotografiích

SydneyTanzánieIndie - VáránasíNiagarské vodopádyMachu PicchuMonako

Vítáme Vás na stránkách Guide-Travel (cestovní průvodce)

Naším cílem je vytvořit cestovatelský portál, jehož prostřednictvím lze sdílet informace o nejzajímavějších světových destinacích ale také o všem, co s cestováním a poznáváním souvisí. Proto budeme rádi:

  • když se zde seznámíte se zajímavými místy světa a informace o nich využijete k rozhodování, zda některé z nich chcete spatřit na vlastní oči.
  • když využijete služeb špičkových českých firem, které jsme pro Vás dle jednotlivých oblastí shromáždili. Tyto firmy Vám poskytnou služby, potřebné pro zařízení Vaší cesty jako takové, případně pro uspokojení Vašich potřeb v souvislosti s Vaší cestou.
  • když se na těchto stránkách s námi a ostatními návštěvníky podělíte o své zážitky a fotografie z Vašich cest (příspěvek je možné vložit vždy na stránce konkrétního státu po rozkliknutí odkazu " Vaše příspěvky").
  • když se zúčastníte diskuse (zde). Pravidla pro diskutující (zde).
    našich anket (zde)
    nebo si vyzkoušíte cestovatelské znalosti v soutěžích o ceny (zde)

Budeme ale také rádi, pokud strávíte nějakou chvíli prohlídkou galerií a textových informací a nebudete to považovat za ztracený čas.

Uvítáme, když někdo projeví zájem o inzerci nebo reklamu na našem webu a přispěje tak na jeho vytvoření a provoz. Kontakt přímo na webových stránkách (zde)

   

 

 

Načítám data, počkejte prosím...